Slovo „MÁMA“ je prvním slůvkem, které děti vysloví. Svátek matek se blíží a maminky si ho dozajista zaslouží za všechnu péči, starost, lásku co nám dávají. A proto i my ve školce jsme jim věnovali tento týden. Povídali jsme si, co všechno pro nás maminka dělá a jak se stará o rodinu. Kdo ještě může být maminka? ( babička, teta…) Jak poznáme, že nás má někdo rád a proč máme rádi členy rodiny. Jak vypadá naše maminka? – tu si děti namalovaly, naučily se básničku, vyrobily “ Strom pro maminky“ . Přečetli jsme si pohádky a také cvičily, hráli hry a užívali si sluníčka na zahradě. A aby si snad maminky nemyslely, že na ně děti zapomněly, vytvořily jim krásné dárečky, ale o tom se přesvědčíte až příští neděli.

Přejeme krásný, ničím nerušený víkend.